Výsledky přijímacích zkoušek

Přijatí žáci budou kontaktováni svými pedagogy.

Zájemci o HPV + PHV jsou přijati všichni. 

Literárně-dramatický obor

Přípravná dramatická výchova

Jáchym Pajkrt
Markéta Krupicová
Evelína Brůnová
Sofía Hanušová
David Rakev

Dramatická průprava

Adéla Vrtílková
Alice Konečná

Smyčcové oddělení

1) Natalie Emma Johnsonová (housle)
2) Kateřina Kutinová (housle)

3) Filip Janál (violoncello)
4) Zuzana Urbánková (violoncello)

Z důvodu kapacity jsou čekateli na uvolněná místa v úvazcích pedagogů:

1) Vojtěch Ježek (housle)
2) Nieskyna Anastasiya (housle)

Žáci přijatí na oddělení klávesových nástrojů
pro školní rok 2017-18

Příjmení Jméno Obor
Babiková Chadija klavír
Bartoník Jiří klavír
Czernek Nina klavír
Čtvrtníková Nela klavír
Dvorný Marek klavír
El Husseini Sofie klavír
Fedorychko Mikhal klavír
Gladyševová Marie klavír
Hradílek Eliáš klavír
Imlaufová Anežka klavír
Jedličková Tereza klavír
Koběrský Jakub klavír
Košťák Jaromír klavír
Kozánek Tobiáš klavír
Krajčovič Tobiáš klavír
Krieglerová Natálie klavír
Limburg Milicent klavír
Lizec Matěj klavír
Marková Natálie klavír
Matoušek Jakub klavír
Matoušek Jiří klavír
Mikolášek Štěpán klavír
Mlynárik Bartoloměj klavír
Mühlbauerová Anna klavír
Oswald Gaia klavír
Pláníčková Sabina klavír
Prokop Šimon klavír
Roučka Martin klavír
Růžičková Veronika klavír
Šunda Matěj klavír
Švadlenka Ondřej klavír
Švadlenková Anna klavír
Trnková Laura klavír
Zitková Karolína klavír
     
Černohorský Ondřej akordeon
Herzlová Karolína keyboard
     
Z kapacitních důvodů jsou čekateli na uvolněná místa v úvazcích pedagogů
     
Brůnová Evelína klavír
Cajthamlová Michaela klavír
Kalašová Barbora klavír
Peichlová Klaudie klavír
Růžičková Adéla klavír

 

Žáci přijatí ke studiu na dechovém oddělení ZUŠ

od září 2017

 

Balšínková Laura                 zobcová flétna

Diviš Štěpán                         zobcová flétna

Havlíková Tereza                 zobcová flétna

Havlíková Zuzana                zobcová flétna

Kolář Jiří                               zobcová flétna

Müllerová Hana                   zobcová flétna

Schovancová Magdalena     zobcová flétna

Siváková Viktorie                zobcová flétna

Zámečníková Eliška            zobcová flétna

Bajo Clara                             flétna

Bryndová Tereza                  flétna

Bejin Ivan                             saxofon

Nováček Vincent                  saxofon

Šnejdarová Dominika          saxofon

Sadílek František                 trubka

Škultéty Oliver                     trubka

Kůs Lukáš                             pozoun

 

Náhradníci:

Frýba Jakub

Hartlová Anežka

Laštůvková Markéta

Šapovalivová Františka

Šmudlová Kateřina

Kytara klasická

Počta Ondřej
Nováková Kristýna

About Libor Ščerba

Libor Ščerba - scerba@atlas.cz