úspěchy školní rok 2012/2013

Gratulujeme žákům Kateřiny Hroníkové
k oceněním v VII. ročníku Violoncellové soutěže Jana Vychytila.

Natálie Trávničková získala 1. cenu v II. kategorii

Vavřinec Holeček získal 2. cenu v II. kategorii

Johanna Vocetková získala 1. cenu v III. kategorii

Marek Sůva získal 1. cenu ve IV. kategorii

 

Adam Klánský,

žák ze třídy Kateřiny Hroníkové,

získal v mezinárodní viloloncellové soutěži v chorvatské Poreči

 2. cenu.

Blahopřejeme!

 

Blahopřejeme
Kláře Jelenové ze třídy PhDr. Jarmily Pivodové
k získání zlatého pásma s postupem do závěrečného kola
v skladatelské soutěži žáků ZUŠ 2012/2013 vyhlášené MŠMT.

SONY DSC

 

Gratulujeme Pavolu Praženicovi,

žákovi ze třídy Mgr. Jany Macharáčkové,

který se stal

Absolutním vítězem soutěže Jarní petrklíč

v kategorii jednotlivců.

jana macharáčková a pavol praženica

Gratulujeme Ivě Klimešové,

žákyni ze třídy MgA. Libora Ščerby,

která získala 3. cenu v 9. kategorii

v krajském kole soutěže MŠMT

ve hře na  elektronické klávesové nástroje.

iva a ščerba

 

Blahopřejeme!
Pavol Praženica ze třídy Jany Macharáčkové
získal 4. cenu
v Mezinárodní klavírní soutěži Petera 
Toperczera v Košicích.

SONY DSC

 

Jan Kryštof Kracik,
žák Libora Ščerby,
byl přijat ke studiu skladby
na Konzervatoř Jaroslava Ježka.

SONY DSC

 

Gratulujeme!
Pavol Praženica zvítězil v I. kategorii
11. ročníku mezinárodní interpretační soutěže
Pro Bohemia Ostrava 2013
v oboru hra na klavír.

pavol praženica

 

GRATULUJEME

všem žákům, kteří se zúčastnili

soutěžního festivalu Magic Stars of Prague

k úspěšné reprezentaci školy

a zisku titulu Laureát 1. stupně.

 

Jan Halbych – kat. instrumentální 11-12 let

Anna Hlavničková – kat. skladatelská 11-12 let

Eliška Šimůnková – kat. instrumentální 16-18 let

Jan Pudlák – kat. instrumentální nad 18 let

Klavírní trio – komorní kategorie

Bartoloměj Černík – housle,
Vojtěch Šindelář – violoncello,
Mario Barra – klavír

 

Jan Pudlák navíc získal
v kategorii instrumentální jazzová tvorba cenu
Grand Prix.

 Žáci studují u

Jany Macharáčkové, Jany Halbychové, Martina Brunnera,
Pavla Kubelky, Kateřiny Hroníkové.

Laureáti 2

GRATULUJEME
žákům Ireny Hanákové k úspěšné reprezentaci
v recitačních soutěžích.
Pražské poetické setkání:
Bohdana Součková – cena s postupem
Linda Bradley – ocenění poroty
Mária Lurfová – ocenění poroty
Karolína Sellnerová – ocenění poroty
Pražský kalich:
Anna Trnková – 2. kategorie – čestné uznání

Irena Hanáková
Irena Hanáková

22. ročník

HERANOVY VIOLONCELLOVÉ SOUTĚŽE

Ústí nad Orlicí – ČR

18. 4. – 20. 4. 2013

II. kategorie

1. cena:

Adam Klánský

ZUŠ Jana Hanuše, Praha

3. cena:

Johanna Vocetková

ZUŠ Jana Hanuše, Praha

III. kategorie

Čestné uznání I. stupně:

Marek Sůva

ZUŠ Jana Hanuše, Praha

CENY HVS 2013

Cena Nadačního fondu MJK

pro nejlepšího interpreta skladby A. Krafta

Divertimento in A

v úpravě Bohuše Herana ve II. kategorii:

Adam KLÁNSKÝ, Praha

cellisti

Blahopřejeme k vítězství v Prague Junior Note!

Pavol Praženica, 

žák Jany Macharáčkové,
získal 1. cenu v II. kategorii
v soutěži Prague Junior Note.

 

pavol praženica

 

Žák Stanislava Suchánka
Viktor Řehořovský získal
na IX. Mezinárodní interpretační soutěži
dechových nástrojů Brno
čestné uznání I. stupně 

SONY DSC

 

Gratulujeme!

Žákyně Dany Řáhové
Aneta Koudová
získala na soutěži
Plzenecké housličky
2. cenu.

Koudová

Žák Kateřiny Hroníkové
Marek Sůva
získal ve II.kategorii
v Ústředním kole soutěžě MŠMT
v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
jako člen klavírního tria Gymnázia
a Hudební školy hl. města Prahy
1.cenu.

marek sůva

Flétnové trio Andrey Rosíkové
Malí muzikanti s naší žákyní
Eliškou Michálkovou
získalo v ústředním kole
Soutěže MŠMT v komorní hře
s převahou dechových nástrojů
2.cenu.

Michálková

Matěj Šíma získal 2. místo a Mikuláš Durych 3.místo
v soutěži „To je hlína!“
Žáci jsou ze třídy Dany Nadrchalové.
8. ročník Dětské umělecké přehlídky „To je hlína!“
na téma: „Svět zvířat“
organizovalo SHM Kobylisy.

 

dana nadrchalová

About the Author

Libor Ščerba - scerba@atlas.cz